x

Gizlilik Sözleşmesi

Goldhouse Yapı Marketiniz, bundan böyle "Goldhouse" olarak anılacaktır, webde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple Goldhouse?ın kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi

Goldhouse kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Goldhouse ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Goldhouse veri tabanında bulunmaktadır. Kullanıcılar, Goldhouse web sayfasındaki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Goldhouse kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri "KULLANICI BİLGİLERİ"nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

Goldhouse, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği veya kullanıcının beğeneceği tahmin edilen içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

Goldhouse kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında kayıt sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Goldhouse tarafından paylaşılmamaktadır. Goldhouse, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Goldhouse kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Goldhouse veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Goldhouse, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,

B) Goldhouse'ın kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,

C) Kullanıcının, Goldhouse'dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,

D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde. Resmi makamlardan Kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı'nın Goldhouse sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde Goldhouse, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Goldhouse portalındaki online aktivite, gerekse Goldhouse'a bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece Goldhouse tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Goldhouse aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

Goldhouse şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Goldhouse, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

" Goldhouse Yapı Marketiniz Web Sitesi", ?Goldhouse web Sitesi? veya "Web Sitesi"; Goldhouse Yapı Marketiniz'e ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

Lütfen Goldhouse Yapı Marketiniz Web Sitesi'ni kullanmadan önce aşağıdaki "Site Kullanım Şartları" bölümünü okuyunuz. 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.